Kas yra termo spauda?

Termo spauda yra tekstilės marginimo būdas kuomet elektroninio pjaustytuvo ir termo preso pagalba speciali įvairių spalvų plėvelė yra perkeliama ant audinio. Šis būdas leidžia apipavidalinti tekstilę įvairiais dizainais ir ypač tinka reklaminiams produktams ir aukštos klasės firminiams produktams.

Termo plėvelių yra įvairių rūšių ir kokybės. Ekonomiškos klasės plėvelės tinka mažų kaštų reprezentacinių ir reklaminių produktų gamybai. Aukštos kokybės tamprios, kietos struktūros, įvairių marginių, žomšinės plėvelės puikiai tinka apipavidalinant firminę, sportinę bei kitos klasės atributiką.

Kodėl verta rinktis termo perkėlimą?

Termpo perkėlimas puikiai tinka spausdinti grafikas ir tekstus ant marškinėlių, džemperių, kepurėlių ir kitų produktų. Idealus pasirinkimas gaminant sportinę atributiką, kuri susideda iš sintetinių audinių.

Termo perkėlimo spauda yra patvari skalbimui, ryški, maloni lietimui ir nenusileidžia šilkografijai. Pagrindinis privalumas – galimybė greitai ir ekonomiškai pagaminti lengvas grafikas, tokias kaip tekstas ant marškinėlių ir pan.

Naudojant aukštos kokybės termo perkėlimo plėveles galima sukurti aukštos kokybės spaudą, kuri puikiai tiks firminei atributikai.