Pas kiekvieną namuose ar biure rasime stiklo. Tai stiklinės pertvaros, langai, veidrodžiai, durys , baldai ir t.t. Stiklas taip pat gali būti dekoruojamas. Stiklo dekoravimas plėvele – vienas paprasčiausių dekoravimo būdų. Baldams, pertvaroms, šviestuvams, sieninėms spintoms klijuoti naudojamos skirtingų spalvų, nepermatomos arba matinės plėvelės. Neretai jos tampa akcentu arba priešingai – susilieja su interjeru, taip pat atlieka apsauginę funkciją – apsaugo stiklą nuo dūžių. Taip pat stiklo dekoravimas plėvele pagyvina interjerą, apsaugo patalpas nuo kenksmingų saulės spindulių ar baldų, bei paviršių blukimo. Plėvelė stiklui suteiks privatumo, tad dekoruojant langus apsaugosite savo namus nuo nepažystamųjų žvilgsnių.


Stiklo dekoravimo plėvele būdai


Stiklą galite dekoruoti skirtingais būdais. UAB „Bernis“ Jums siūlo šiuos:

  1. Raštų ir ornamentų pjaustymas iš plėvelės ir klijavimas ant stiklo. Tereikia norimą raštą nufotografuoti, apdoroti grafinėmis programomis, plėvelę išpjauti kompiuteriniu pjaustytuvu ir užklijuoti ant stiklo.
  2. Stiklo dekoravimas šviesai laidžia balta ar kitų spalvų matine plėvele arba stiklo matinimas. Dekoruojant stiklus balta matine plėvele, rezultatas yra subtilesnis ir tinka didesniems plotams apipavidalinti. Iš ryškių spalvų neskaidrių plėvelių išpjaustyti ornamentai – ryški ir ekspresyvi interjero dalis, išsiskirianti kaip originalus akcentas.
  3. Spauda ant plėvelės. Ant plėvelių perkelti gamtos, architektūriniai ar abstraktūs vaizdai tinka slankiojančioms spintų durims bei kitiems stikliniams paviršiams dekoruoti, pavyzdžiui, stiklinei virtuvės sienelei tarp apatinių ir viršutinių spintelių.